Ogłoszenia parafialne 2024.07.14

Dzisiaj 15 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym!

W nastepną niedzielę (3 niedziela miesiąca) ofiary, które złożymy na tacę bedą naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszego kościoła! Bóg zapłać!

Wszelkie sprawy kancelaryjne w czasie wakacyjnym proszę załatwiać po Mszy św. wieczornej !

Sierpień , to szczególny czas pielgrzymowania z naszej diecezji. (31 lipca – 12 sierpnia – Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej na Jasną Górę - ZACHĘCAMY DO PIELGRZYMOWANIA DO TRONU JASNOGÓRSKIEJ PANI! Zachęcamy do dzieła duchowego pielgrzymowania – np.1 tajemnica różańca każdego dnia za pielgrzymów, ofiarowanie trudów dnia codziennego i interesowanie się gdzie danego dnia znajdują się pątnicy na trasie pielgrzymki!

Polecamy prasę katolicką :tygodniki NIEDZIELA I GOŚĆ NIEDZIELNY !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia. Dzieciom i młodzieży bezpiecznych, przeżytych z Bogiem wakacji!