Ogłoszenia parafialne 2024.07.07

Dzisiaj 14 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym!

W czwartek Św. Benedykta, opata, Patrona Europy – święto!

Wszelkie sprawy kancelaryjne począwszy od tej niedzieli w czasie wakacyjnym do odwołania proszę załatwiać po Mszy św. wieczornej !

Polecamy prasę katolicką :tygodniki NIEDZIELA I GOŚĆ NIEDZIELNY !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia. Dzieciom i młodzieży bezpiecznych, przeżytych z Bogiem wakacji!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Wikliński Krzysztof Tomasz , stanu wolnego ,zamieszkały .ul. Przylep-Polna 5 w Zielonej Górze oraz Szulc Wiktoria , stanu wolnego, zamieszkała Zielonej Górze ul. Tulipanowa 10 /ZAPOWIEDŹ 2/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!