The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2024.04.14

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy 3 Niedzielę Wielkanocną!

Młodzież z klas VII przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. w poniedziałek na godz.18.00 a po Mszy św. na spotkanie w naszym kościele!

Dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. w niedzielę 21 kwietnia br. na godz.12.00! Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami!

 

W piątek 19 kwietnia br. o godz.17.00 w Parafii św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze młodzież naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk Jego Ekscelencji ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego ! W tym dniu o godz.18.00 na Mszy św. w naszej Wspólnocie będziemy również modlić się za tę Młodzież o Dary Ducha św. na drodze dojrzałości chrześcijańskiej ! Zapraszam do wspólnej modlitwy!

Za tydzień III niedziela miesiąca . Ofiary, które złożymy na tacę będą naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni ! Bóg zapłać!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Zachęcam do nabycia prasy katolickiej!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech światło Wielkanocnego Poranka przenika całą naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą . Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

Panie pobłogosław świat, daj zdrowie ciałom i pocieszenie

sercom. Chcesz byśmy się nie lękali. Ale nasza wiara jest

słaba i boimy się. Ale Ty, Panie, nie zostawiaj nas na łasce

burzy. Panie błogosław Nam wszystkim!

 

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710