The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.11.05

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XXXI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku!Dzisiaj na Mszy św. o godz.12.00 św. dzieci komunijne mają swoje spotkanie z Jezusem . Po Mszy św. spotkanie z rodzicami!

W czwartek rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto.

 

W sobotę 11 listopada br. , Narodowe Święto Niepodległości – rocznica odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie. Msza św. w naszym kościele w intencji naszej Ojczyzny o godz.10.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam! Wypominki za naszych zmarłych pół godziny przed Mszą św.!

MODLITWY ZA ZMARŁYCH Z WYPOMINKAMI PO MSZY O GODZ.18.00 !W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych. Karty wypominkowe proszę składać na tacę lub w zakrystii! Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam! Módlmy się za naszych Zmarłych, którzy są „w ręku Boga”!

W przyszłą niedzielę -12 listopada (II niedziela listopada)- zbiórka do puszek na „POMOC KOŚCIOŁOWI W POTRZEBIE 2023

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem! Wypoczywającym niech Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710