The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.10.22

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! Jest to Niedziela Misyjna. Ofiary, które złożyliśmy na tacę są przeznaczone na działalność misyjną Kościoła!

W sobotę Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – święto. Jest to jednocześnie dzień imienin Biskupa Tadeusza Lityńskiego (Biskupa Zielonogórsko-Gorzowskiego). Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach.

 

W miesiącu Październiku modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matki Bożej i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam!NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30! Zachęcamdo odmawiania różańca we wspólnocie w czasie nabożeństw, a także w gronie rodzinnym !

Młodzież z klas VII, która rozpoczęła przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w poniedziałek po Mszy św. wieczornej!

Młodzież z klas VIII ma spotkanie formacyjne do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę po Mszy św. o godz.12.00!

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcam wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości i porządkowania cmentarza oraz grobów. Przypominam o godnym zachowaniu się w miejscach spoczynku naszych zmarłych. Przy wejściu do naszego kościoła zostały wyłożone karty wypominkowe - wspominając naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, duszpasterzy, obrońców Ojczyzny modlimy się w Kościele „za dusze, które są w ręku Boga! Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem! Wypoczywającym niech Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710