The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.09.24

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie z młodzieżą z klas VII pragnącą rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania oraz jej rodzicami!

 

Młodzież z Grupy Starszej z klasy VIII zapraszam na Mszę w poniedziałek (jutro) na godz. 18.00 a po Mszy św. na spotkanie formacyjne.

W następną niedzielę na Mszę św. o godz.12.00 (tj.1 października br.) zapraszam dzieci z klas III , które rozpoczęły przygotowanie do Sakramentu I Komunii św. ! Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami !

W piątek Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – święto!

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe! W miesiącu Październiku będziemy modlić się modlitwą różańcową, prosić o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszać potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30!

 Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza do podjęcia zupełnie nowych form studiów i kursów, zróżnicowanych tematycznie i sprofilowanych pod kątem zainteresowań – „Teologia szyta na miarę”.
Oferta skierowana jest do każdego, kto pragnie pogłębić swoją wiedzę o Bogu i świecie oraz ugruntować chrześcijańską wizję rzeczywistości. Studia w formie weekendowej wprowadzają w dynamizm życia Kościoła, w różnych jego aspektach, pomagają aktywnie i odpowiedzialnie podejmować funkcje świeckich liderów wspólnot i dają konkretne narzędzia, by udoskonalić to zaangażowanie. Mają charakter uzupełniający i – co ważne – nie wymagają wcześniejszego wykształcenia akademickiego.
Rekrutacja na wszystkie kierunki rozpoczyna się 1. września br.
Szczegóły znajdują się na stronie Instytutu (ift.zgora.pl) 

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem! Wypoczywającym niech Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710