The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.09.10

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku! W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz.12.00 – spotkanie z dziećmi komunijnymi z klas III oraz ich Rodzicami!Po Mszach św. w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze!

Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę (III niedziela miesiąca) są przeznaczone na potrzeby naszej świątyni ! Bóg zapłać!

 

W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego! Zapraszam do wspólnej modlitwy!

16 września br. zapraszamy młodzież na Wieczór ze św. Stanisławem Kostką w domu rekolekcyjnym Emaus; rozpoczęcie o godz. 19.00. W planie czuwanie modlitewne i integracja.

Oczekiwana beatyfikacja rodziny Ulmów będzie dla Kościoła wielkim wydarzeniem wiary (10 września br.), Do chwały ołtarzy po raz pierwszy zostanie wyniesiona cała rodzina oraz nienarodzone dziecko. Zachęcam naszych Drogich Parafian na wyjście do kina na film pt. Ulmowie. Błogosławiona Rodzina. Gorąco już dziś zachęcam, by wybrać się do kina na ten film, aby poznać bliżej historię nowych błogosławionych.

Pragnę poinformować, że na terenie naszej diecezji relikwie Błogosławionych będą peregrynować w terminie 30 grudnia 2023 – 6 stycznia 2024 r.

Zapraszamy na Dzień Skupienia grupy modlitewne wraz z kapłanami oraz wszystkich pragnących poznać DZIEŁO INTRONIZACJI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSAKRÓLA KRÓLÓW I PANA PANÓW do kościoła p.w. Ducha św. w Zielonej Górze przy ul. Bułgarskiej 30 w dniu 16 września 2023 roku (sobota) . Konferencje w salce katechetycznej .

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza do podjęcia zupełnie nowych form studiów i kursów, zróżnicowanych tematycznie i sprofilowanych pod kątem zainteresowań – „Teologia szyta na miarę”.

 

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!Wypoczywającym niech Pan błogosławi!

 

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1.Pilip Przemysław ,stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze

oraz Karapka Alicja , stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej

Górze /ZAPOWIEDŻ 1/2/3;10.09.2023/17.09.2023/24.09.2023/

 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!