The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.07.02

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym wyrusza z Klenicy – 40.Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników na Jasną Górę. Msza św. o godz. 8.00 – módlmy się w intencji Pielgrzymów i ich Rodzin! Niech opieka Jasnogórskiej Pani wyprasza potrzebne łaski !

 

W tym tygodniu I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji!Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00!

I piątek – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannych!

W poniedziałek – święto św. Tomasza Apostoła! Zapraszam do wspólnej modlitwy!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Pragnę podziękować naszemu Parafianinowi Adamowi Gordziejko za podjęcie się zadania wyczyszczenia siedzisk w naszej świątyni ! Bóg zapłać!

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1.Dębski Igor ,stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze oraz Grzywacz Iga , stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze /ZAPOWIEDŹ 1/

2. Wójcicki Michał , stanu wolnego , zamieszkały w Płotach oraz Szkudlarek Angelina, , stanu wolnego, zamieszkała w Płotach, /ZAPOWIEDŹ 1/

3.Dzikliński Piotr , stanu wolnego, zamieszkały we Wrocławiu oraz Szczawińska Patrycja, stanu wolnego,zamieszkała we Wrocławiu /ZAPOWIEDŹ 1

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!Niech czas wakacji będzie dla nas czasem odpoczynku, wytchnienia, nabierania sił w obecności Boga, który jest Miłością !

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710