The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.04.23

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna! Niech Światło Wielkanocnego Poranka rozjaśnia nasze serca i oświeca drogi życiowe, niech Zwycięstwo Jezusa stanie się naszym udziałem, niech Jezus żyje i króluje w naszych Rodzinach i w naszej Parafii!

W poniedziałek św.Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski- uroczystość ! Msza św. w naszym kościele odbędzie się o godz. 9.00 rano! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam!

 

We wtorek Św. Marka, Ewangelisty – święto!

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Przebudzenie” przy Parafii pw. Świętej Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze zaprasza na „Kurs Dabar” . Szczegóły na plakacie wywieszonym w gablocie przy wejściu do naszego kościoła !

Rycerstwo Niepokalanej przy parafii konkatedralnej w Zielonej Górze zaprasza na tygodniową pielgrzymkę do Medziugorja. Wyjazd 31 lipca rano, powrót 6 sierpnia w nocy. Zapewniamy samolot na trasie :Poznań – Zadar, duszpasterską opiekę kapłana oraz doświadczonych organizatorów pielgrzymek. Wyjazd ma charakter religijny, lecz oprócz spotkań ze świadkami wiary w Medziugorju i modlitwy sanktuarium przewidujemy czas nad Adriatykiem , wyjazd do „chorwackiego Lourdes” oraz zwiedzanie Zadaru. Szczegóły na plakacie.

XI Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów: 30 kwietnia 2023 roku (Niedziela), godz. 13.00 – rozpoczęcie przy Figurze Chrystusa Króla Wszechświata w Swiebodzinie; godz. 15.00 – Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

 W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech światło Wielkanocnego Poranka przenika całą naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą . Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem. ALLELUJA!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1.Iwaszkiewicz Łukasz ,stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze oraz Horoszkiewicz Aleksandra , stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze /ZAPOWIEDŹ 2/

2. Pluskota Paweł , stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze oraz Delążek Natalia, , stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze, /ZAPOWIEDŹ 2/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!