The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.02.26

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu !Na Mszy św. o godz.12.00 spotkanie z dziećmi z klas III przygotowującymi się do I Komunii św. , po Mszy św. spotkanie z Rodzicami! Po Mszy św. możemy złożyć do puszki ofiarę na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie! Bóg zapłać!

 

Za tydzień II Niedziela Wielkiego Postu – zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”!

W niedzielę imieniny obchodzić będzie Biskup pomocniczy Adrian Put. Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach.

Pragnę poinformować naszą Wspólnotę Parafialną o Rekolekcjach Wielkopostnych , które rozpoczniemy w V Niedzielę Wielkiego Postu ! Poprowadzi nas ks. Marcin Bobowicz – wikariusz Parafii Podwyższenia Krzyża Św. W Zielonej Górze! Módlmy się w intencji Rekolekcji , prośmy o moc Ducha św. dla Ojca Rekolekcjonisty!

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowejpo Mszy św. o godz. 18.00! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Dla dzieci i młodzieży Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 ! Zapraszam!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI Z KAZANIEM PASYJNYM! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

I CZWARTEK- przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00!

I PIĄTEK – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannnych!

I SOBOTA – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi - Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

W zbliżającym się okresie wielkopostnym składamy jałmużną postną – ofiarę za udzielone dyspenzy w ciągu roku!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół, za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego, który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy!

Od 24 lutego w kinach można zobaczyć filmOpiekun.Tohistoria współczesnych bohaterów, w których życie w sposób cudowny wkracza św. Józef. Gorąco zachęcamy, by wybrać się do kina , tym bardziej, że jest to polska produkcja, w której występują znani oraz znakomici aktorzy. Czas Wielkiego Postu sprzyja, by z wolnego czasu korzystać w dobry sposób, a seans Opiekun na pewno będzie niezwykłym przeżyciem duchowym.

Można nabyć prasę : Tygodnik Niedziela z dodatkiem- w cenie 10 zł Gość Niedzielny -10 zł ! Mały Gość Niedzielny – 7 zł ! Zachęcam do czytania prasy katolickiej !

Świece wielkanocne są do nabycia w naszym kościele od dzisiaj! Ofiara za świecę to 20 zł /szt! Ofiary zostaną przeznaczone na remont i doposażenie Schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Żukowicach! Bóg zapłać!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzę wielu łask Bożych , życzę owocnego czasu wielkiego Postu!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710