The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.02.19

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni ! Bóg zapłać!

Na następną niedzielę na godz.12.00 zapraszam dzieci z klas III na Mszę św. a po Mszy św. spotkanie z Rodzicami!

 

W niedzielę 26 lutego br. po Mszy św. będzie można do puszki złożyć ofiarę na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie ! Bóg zapłać!

ŚRODA POPIELCOWA – 22 LUTEGO – ROZPOCZYNAMY OKRES WIELKIEGO POSTU - W Środę Popielcową przypominamy o obowiązku zachowania ścisłego postu przez wszystkich w przedziale wieku 18-60 lat. Od Środy Popielcowej do pierwszej Niedzieli Wielkiego Postu trwają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty. Módlmy się o trzeźwość w naszym narodzie!

W Środę Popielcową dzień solidarności z kapłanami- seniorami. Taca w tym dniu jest przeznaczona na Dom Księży Emerytów! Bóg zapłać!

Msze św. o godz.9.00 oraz 18.00!

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowejpo Mszy św. o godz. 18.00! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Dla dzieci i młodzieży Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 ! Zapraszam! W piątek ten 24 lutego br. podejmiemy modlitwę w intencji sprawiedliwego pokoju w Ukrainie !

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI Z KAZANIEM PASYJNYM! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

W zbliżającym się okresie wielkopostnym składamy jałmużną postną – ofiar za udzielone dyspenzy w ciągu roku!Pochówek dzieci zmarłych przed narodzeniem - Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka informuje, że dnia 24 lutego, tj w piątek o godz.12.40 w starej części cmentarza odbędzie się kolejny pochówek dzieci zmarłych przed narodzeniem. Jednocześnie serdecznie zapraszamy te osoby, które kiedykolwiek doświadczyły straty dziecka, aby duchowo złożyć je w naszym grobowcu.

Tego samego dnia o godz. 19.00 odbędzie się w intencji rodzin msza święta w kaplicy hospicjum w parafii Świętego Józefa na Zaciszu w Zielonej Górze, zapraszamy wszystkich chętnych.

KURS FILIP WSKAŻE CI PRAWDZIWĄ DROGĘ ŻYCIA –

24-26 luty 2023 r. - Dom Parafialny przy kościele św. Jadwigi w Zielonej Górze. Chętnych serdecznie zapraszam! Więcej informacji: tel. 661123571-Nie wahaj się i przyjdź! Czekamy na Ciebie!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół, za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego, który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy!

 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

 

Można nabyć prasę : Tygodnik Niedziela z dodatkiem- w cenie 10 zł Gość Niedzielny -10 zł ! Zachęcam do czytania prasy katolickiej !

 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710