The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.01.29

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą ! Za tydzień po Mszy św. do puszek możemy złożyć ofiarę na potrzeby hospicjów! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

W czwartek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego.Dzień Życia Konsekrowanego . Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam na godz.18.00! Na Mszy św. poświęcenie świec! Ofiary,które złożymy na tacę przeznaczone są na potrzeby zakonów kontemplacyjnych! Bóg zapłać!

 

We czwartek po Mszy św. wieczornej na godz. 19.00 zapraszam chętnych do pomocy w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej! Bóg zapłać!

Pragnę poinformować , że młodzież z grupy starszej przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania przyjmie ten Sakrament w Parafii św. Alberta w Zielonej Górze dnia 14 kwietnia (piątek) o godz.17.00! Polecajmy w naszych modlitwach młodzież naszej Parafii!

W najbliższym czasie ferii zimowych sprawy kancelaryjne do 8 lutego br. proszę załatwiać po Mszy św. wieczornej !

W tym tygodniu przypadają : pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca!

I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji!Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00!

I piątek – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00!

I sobota miesiąca - wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi – Modlitwa Różańcowa - Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!Już dzisiaj pragnę zachęcić do odmawiania różańca w naszej wspólnocie parafialnej, a także w gronie rodzinnym! Cieszę się z nowych Parafian , którzy włączyli się do Grona Żywego Różańca! Moc modlitwy ma ogromną siłę by stawać przed Bogiem i wołać o Jego Miłosierdzie ! Potrzeba nam ludzi Żywej Wiary!

Odwiedziny duszpasterskie – Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii . Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie za otwarte domy i serca, za wspólną modlitwę ; za serdeczność otwartość, za wspólne rozmowy dla tych Parafian , którzy przyjęli kapłana w domu! Niech Boże Błogosławieństwo pomaga nam wszystkim w codziennym odnajdywaniu sił do wiernej realizacji zadań życia codziennego. Dziękuję Wam Drodzy Parafianie za Piękne świadectwo tych spotkań! Za wszelkie dobro, ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, diecezji z racji wizyty duszpasterskiej składam serdeczne Bóg zapłać!

Pragnę serdecznie podziękować za pomoc w tym czasie – ks. dr hab. Robertowi Kuflowi – Dyrektorowi Archiwum Diecezjalnego za sprawowanie Eucharystii, głoszone Słowo Boże! Dziękuję ministrantom i dziewczętom za posługę podczas kolędy! Bóg zapłać!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół, za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego, który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy! 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Można nabyć prasę : Tygodnik Niedziela z dodatkiem- w cenie 10 zł Gość Niedzielny -10 zł ! Zachęcam do czytania prasy katolickiej !

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Boża Dziecina błogosławi nam Wszystkim i naszym Rodzinom!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

.....................................................................................................................