The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.01.01

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_kolenda1.jpg

Dzisiaj Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. o godz.10.30,12.00 oraz 18.00 (nie ma Mszy św. o godz.8.00)

W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego . Msze św. według porządku niedzielnego . Podczas Mszy św. w Uroczystość Objawienia Pańskiego błogosławieństwo kredy i kadzidła. Ofiary, które złożymy na tacę w tym dniu przeznaczone będą na działalność misyjną Kościoła.

 

W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Już dzisiaj pragnę zaprosić naszych Drogich Parafian oraz Gości na wspólne kolędowanie z Chórem Con Spirito z Parafii św. Ducha z Zielonej Góry , które obędzie się 15 stycznia br. o godz.17.00 w naszym kościele (niedziela) ! Na Mszy św. o godz.18.00 również Chór Con Spirito będzie z nami! Zapraszamy! Niech radość Bożego Narodzenia trwa w naszych sercach i rodzinach!

W tym tygodniu I czwartek, piątek (OBJAWIENIE PAŃSKIE – porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę ) oraz sobota miesiąca!

I CZWARTEK- od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy. Msza św. o godz.9.00 w intencji powołań .

I SOBOTA – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi połączone z modlitwą w intencji naszej Parafii oraz naszych Rodzin - Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam

 

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE – tzw. kolędę rozpoczniemy:

- 2 stycznia (poniedziałek) – ul. Lotnicza, Spokojna oraz Łąkowa, Zielona, Działkowa, Podgórna

- 3 stycznia (wtorek) – ul. Turystyczna

- 4 stycznia (środa) – ul. Skokowa

- 5 stycznia (czwartek) – ul. Robotnicza

- 6 stycznia (piątek)OBJAWIENIE PAŃSKIEnie ma kolędy

- 7 stycznia (sobota) – ul. Ogrodnicza, Hetmańska oraz Handlowa, Husarska, Rycerska

W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godz. 1530,

w sobotę od godz. 13.00 (Msze św. w tygodniu ze względu na kolędę o godz.9.00 z wyjątkiem piątku oraz soboty!)

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej! Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Zachęcam do czytania prasy katolickiej!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Boża Dziecina błogosławi nam Wszystkim i naszym Rodzinom!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710