The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 26.05.2013

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

Zapraszam na  Nabożeństwo Majowe - poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny w dzisiaj w niedzielę  o godz. 17.15, w pozostałe dni o godz. 17.30. Podczas Majowego będziemy modlić się za nasze Mamy – w dniu Ich święta, szczególnie tych, które oczekują potomstwa.

 

 

I Komunia św. dziś w Płotach o godz. 11.30. W Białym Tygodniu dzieci w Płotach przychodzą na godz. 16.30 ( Msza św. i nabożeństwo) z wyjątkiem czwartku.

 

31 maja (czwartek) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00, 12.oo,
Płoty o 9.30
,

O godz. 12.00 Uroczysta Msza św. Po Mszy św. procesja eucharystyczna ulicami naszej miejscowości: Robotniczą, Szewską, Robotniczą . Ołtarze:

1. na ul. Szewskiej obok posesji p. Chruściak
2. na ul. Szewskiej obok posesji p. Serafińskich 
3. na ul. Robotniczej obok posesji p. Pawłowskiej
4. na ul. Robotniczej przed Kościołem

 

 Prosimy mieszkańców o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, zaangażowanie się oraz udekorowanie domów i okien. Msza św. o 12.00 będzie sprawowana w Nowym Kościele – po raz pierwszy!

 

Dziewczynki do sypania kwiatków zapraszamy na próbę  w środę
o godz. 17.00.

 

W oktawie Bożego Ciała po Mszy św. ok. 18.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną.

 

Zapraszam do Udziału w IX Pieszej Pielgrzymce Powołaniowej z Zielonej Góry do Rokitna od 31.05 do 2.06. Zapisy i bliższe informacje w parafii Ducha św.

 

W sobotę 8.06 pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych do Głogowa, dziękczynienie za beatyfikację bł. Luigiego Navarese. Komunikat.

 

PZ Caritas w Przylepie zaprasza chętne  dzieci na kolonię letnią do Dębek niedaleko Pucka na morzem   od 4.08 do 17.08.2013 r. Koszt skierowania 1 200,00 zł.  Istnieje możliwość dofinansowania dzięki otrzymanej  dotacji  finansowej z Gminy Zielona Góra. Zapisy w biurze PZC przy plebanii,  w poniedziałki  od godz. 17 00 do 1800 oraz u pani Marii Tajsner.

 

Chętnych do pomocy przy porządkach w nowym Kościele zapraszam w środę od 9.00 z narzędziami do pomocy. 

Za pomoc w minionym tygodniu pragnę podziękować:

Panom: Romanowi Trojanowskiemu, Januszowi Nowak, Antoniemu Wychowałek, Jerzemu Szajkowskiemu, Mirosławowi Marczewskiemu, Władysławowi Mastej, Janowi Zbytniewskiemu, Waldemarowi Mrzyk, Henrykowi Serafińskiemu, Ryszardowi Wujciów

 

Zapowiedzi przedślubne:

 (II) Krystian Polak, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Dagmara Solecka, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

 (III) Jacek Bogusław, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Natalia Burzyńska, stanu wolnego, zamieszkała: Słubice

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.