Różaniec do granic

b_150_100_16777215_00_images_raniec.jpg

Organizatorzy Różańca do granic zapraszają księdza i całą parafię do współudziału w czuwaniu modlitewnym
PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWOJE!

Czuwanie rozpoczynamy
19 listopada 2022, o godz. 16:00, w wigilię Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla,
w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask i św. Maksymiliana Marii Kolbego w Niepokalanowie.

W tym szczególnie trudnym momencie historii, pragniemy odnowić Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, szczególnie w wymiarze indywidualnym.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA WŁĄCZYĆ SIĘ W CZUWANIE?
 - TUTAJ można zarejestrować parafię, zgromadzenie lub kaplicę.
Działając w porządku pastoralnym prosimy, by parafie pragnące włączyć się w czuwanie, czyniły to za zgodą biskupa miejsca.

- Program czuwania nie jest z góry ustalony, każdy może je organizować zgodnie z własnym doświadczeniem. Ważne jest tylko, by w programie znalazły się: Msza Święta, spowiedź, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa uznania Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Pozostańmy w łączności duchowej.

- W dniu wydarzenia, od godz. 09:00 na stronie krolestwotwoje.pl będzie dostępny nowy film o Księdzu Dolindo przygotowany przez Fundacje Solo Dios Basta - 19 listopada obchodzimy kolejną rocznicę śmierci tego kapłana, który był całkowicie poddany Jezusowi, a jego posłuszeństwo Kościołowi było bezgraniczne.

- Na stronie krolestwotwoje.pl będzie dostępna transmisja całego czuwania, można z niej skorzystać w dowolny sposób.

Módlmy się wspólnie - PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWOJE. Jezu, Ty się tym zajmij!

Wszystkie informacje znajdują się na: krolestwotwoje.pl.

Króluj Nam Chryste!

Ekipa Fundacji Solo Dios Basta

P.S. Energa Grupa Orlen wspiera realizację filmu o o. Dolindo w ramach realizacji Strategii CSR Grupy Energa.