The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.11.06

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Na następną niedzielę 13 listopada br. na godz. 12.00 zapraszam dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z Rodzicami ! Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami!

W następną niedzielę (II niedziela listopada) – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym będzie poświęcony Ukrainie! Po Mszy św. będziemy mogli złożyć ofiar do puszki na ten cel! Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

 

W Listopadzie – Modlitwy za Zmarłych z Wypominkami! W dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. godz.18.30! Zapraszamy! W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych!

W środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki kościołów Miasta i Świata!

W piątek Narodowe Święto Niepodległości – 103.rocznica odzyskania niepodległości .Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny w naszym kościele o godzinie 10.00 na Mszy św.! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam!Przed Mszą św. o godz.9.30 modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych! Mszy św. wieczornej o godz.18.00 nie będzie!

Na piątek 11 listopada br. zostaje udzielona dyspenza zgodnie z uprawnieniem udzielenia dyspenzy przez proboszczów na podstawie KPK kan.1245 z zachowaniem norm.

W przyszłą niedzielę święto Pierwszych Męczenników Polski , patronów diecezji – odpust w Sanktuarium Pierwszych Meczenników Polski w Międzyrzeczu!

Młodzież z klas VII przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w poniedziałek na godz.15.30 do salki parafialnej !

Młodzież z klas VIII przygotowująca się do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej zapraszam na spotkanie formacyjne we wtorek na godz.16.30 do naszego kościoła !

STOWARZYSZENIE DLA RODZINY (ul. Prosta 47, 65-783 Zielona Góra) oferuje bezpłatną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną ! Zainteresowanych

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej! Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710