The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.10.30

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W poniedziałek zakończenie nabożeństwa różańcowego. Prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15, a w poniedziałek o godz. 17.30! Serdecznie zapraszam! Módlmy się w naszych domach odmawiając różaniec!

 

W I wtorek miesiąca zanosimy do Boga intencje za wstawiennictwem Patrona naszej Wspólnoty św. Antoniego! Z uwagi na Uroczystość Wszystkich Świętych, którą przeżywać będziemy właśnie we wtorek zapraszam do wspólnej modlitwy w poniedziałek 31 października br. za wstawiennictwem św.Antoniego! Niech św. Antoni Padewski modli się za nami i wyprasza potrzebne łaski dla nas i naszych rodzin!

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych - Msze św. o godz. 8.00 w kościele oraz Msza św. o godz. 12.00 – na cmentarzu! Rozpoczynamy procesją i modlitwami za zmarłych o godz. 12.00 procesją od bramy, po procesji Msza św.! Po Mszy św. będzie możliwość poświęcenia pomników naszych bliskich zmarłych!

W Listopadzie – Modlitwy za Zmarłych z Wypominkami! Rozpoczniemy w środę 2 listopada (DZIEŃ ZADUSZNY) po Mszy św. o godz.9.00 oraz 18.00 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. godz.18.30, w niedzielę o godz. 17.15! Zapraszamy! W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych - ODPUSTY ZA ZMARŁYCHPRZYPOMNIEĆ !Karty wypominkowe proszę składać na tacę lub w zakrystii! Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam! Módlmy się za naszych Zmarłych, którzy są „w ręku Boga”!

Chętnych zapraszamy na Kurs Przedmałżeński , który jest organizowany przy Parafii św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze w trybie weekendowym w dniach 4,5,6 listopada oraz 11,12,13 listopada o godz.19.30 w kościele!

STOWARZYSZENIE DLA RODZINY (ul. Prosta 47, 65-783 Zielona Góra) oferuje bezpłatną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną ! Zainteresowanych

W tym tygodniu I czwartek,piątek i sobota miesiąca!

I CZWARTEK- przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00!

I PIĄTEK – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannnych!

I SOBOTA – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi połączone z modlitwą za naszych zmarłych - Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710