The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.10.16

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznego! Msza św. o godz.12.00 z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. a po Mszy św. spotkanie z Rodzicami! Ofiary, które złożymy w dniu dzisiejszym na tacę są naszą zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać!

 

Dzisiaj przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem "BLASK PRAWDY "! Po Mszach św. można będzie złożyć do puszki ofiarę (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać!

W miesiącu Październiku modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30!

Młodzież z klas VII , która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek na godz.15.30 do salki parafialnej!

Młodzież z klas VIII , która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie we czwartek po Mszy św. wieczornej!

Zielonogórsko-Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne i Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich zaprasza do Paradyża na wspólną modlitwę w dniu 22 października (sobota).

Plan spotkania:

17.00 - Eucharystia

18.00 - Różaniec

18.45 - Poczęstunek

19.30 - Akatyst ku czci Matki Bożej

Najbliższy kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii p.w św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze, w dniach od 24 do 28 października. Rozpoczęcie w poniedziałek 24.10 Mszą świętą o g. 18.30, a następnie katecheza. W kolejne dni nauki o g. 19.00 w kawiarni "Pod Aniołami". Chętnych serdecznie zapraszamy!

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcam wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości i porządkowania cmentarza oraz grobów. Przypominam o godnym zachowaniu się w miejscach spoczynku naszych zmarłych. Przy wejściu do naszego kościoła zostały wyłożone karty wypominkowe - wspominając naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, duszpasterzy, obrońców Ojczyzny modlimy się w Kościele „za dusze, które są w ręku Boga! Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710