The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 19.05.2013

Drukuj

 

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

Zapraszam na  Nabożeństwo Majowe - poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny w dzisiaj w niedzielę  o godz. 15.00, w pozostałe dni o godz. 17.30.Podczas Majowego Nowenna do Ducha św., w przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św.

I Komunia św. dziś w Przylepie o godz. 10.00, 0 12.00 Rocznica I Komunii. W Białym Tygodniu dzieci przychodzą na godz. 17.30 ( Msza św. i nabożeństwo) z wyjątkiem czwartku. W Płotach I Komunia  w następną niedzielę- dodatkowa Msza św. o 11.30

W przyszłą niedzielę 26 maja Dzień Matki. Modlimy się w intencji Wszystkich Matek, szczególnie tych, które oczekują potomstwa.

Dziękujemy za przygotowanie kościoła i terenu wokół świątyni Rodzicom dzieci Komunijnych. Zapraszam kolejnych mieszkańców do troski i posprzątania Kościoła w nachodzącym tygodniu

Dziękuje za dzisiejsze ofiary złożone na tace – przeznaczone na uregulowanie należności za wykonanie dachu nowego Kościoła o pow. 1000 m2  . Polecam nasze dzieło budowy modlitwie!

Panów chętnych do pomocy przy porządkach w nowym Kościele zapraszam codziennie od poniedziałku od 9.00 z narzędziami do pomocy.  

Za pomoc w minionym tygodniu pragnę podziękować:
Panom: Romanowi Trojanowskiemu, Januszowi Nowak, Antoniemu Wychowałek, Jerzemu Szajkowskiemu, Mirosławowi Marczewskiemu, Zenonowi Linke, Władysławowi Mastej, Janowi Zbytniewskiemu, Leszkowi Bogackiemu, Waldemarowi Mrzyk, Henrykowi Serafińskiemu, Bogusławowi Kunik. Dziękuje Panom Bogumiłowi i Adamowi Lubas za prace ziemne.

Serdecznie dziękuje Panu Waldemarowi Mrzyk, który znalazł ławki do naszego Kościoła w Bochum, w sobotę ławki zostały przywiezione, dzięki życzliwości Firmy Rosner z Przylepu. Dziękuje wszystkim zaangażowanych w Ich załadunek w Niemczech i rozładunek w Polsce.

 

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Krystian Polak, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Dagmara Solecka, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

(II) Jacek Bogusław, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Natalia Burzyńska, stanu wolnego, zamieszkała: Słubice

(III) Bartłomiej Gryglicki, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Katarzyna Panek, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.