The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.05.29

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Trwa Nowenna do Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego .

Dzisiaj w niedzielę zapraszam na Nabożeństwo Majowe – poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.15 , w pozostałe dni nabożeństwa o godz. 17.30!

 

We wtorek święto Nawiedzenia NMP! Kancelaria Parafialna w tym dniu nieczynna!

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W tym tygodniu I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji! Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00!

I piątek – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannych!

I sobota – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi! Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

W czwartek 25 rocznica wizyty sw. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp.

W pierwszą niedzielę czerwca zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało przeżywać będziemy dnia 16 czerwca br. Msze św. o godz.8.00 oraz 12.00! Uroczysta Msza św. o godz.12.00! Po Mszy św. Procesja Eucharystyczna ulicami naszej wspólnoty: za ogrodzeniem kościoła skręt w ul. Kolejową ,przejście całą ul. Kosową , później ul. Rycerska i skręt w ulicę Piłsudskiego i w kierunku naszego kościoła .

Pragnę poinformować już dzisiaj Drogich Parafian a jednocześnie zwrócić się z serdeczną prośbą o przygotowanie ołtarzy na procesję Uroczystości Bożego Ciała :

-I OŁTARZ – ul. Kolejowa przy posesji P.Nowak /prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Kolejowej

- II OŁTARZ – ul. Kosowa przy posesji P.Walkowiak /prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Kosowej

- III OŁTARZ – ul.Piłsudskiego przy posesji P. Romińskich /prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Piłsudskiego oraz Rycerskiej

-IV OŁTARZ – z tyłu naszego kościoła – prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Skokowej , Wiśniowej oraz Szybowcowej

Proszę Drogich Parafian Mieszkańców o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, zaangażowanie się oraz udekorowanie domów i okien nie tylko na trasie procesji.

Dziewczynki do sypania kwiatków zapraszamy na próbę w środę na godz.17.00!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

 W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

 

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710