The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.05.08

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna- Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Kwartalne dni modlitwy w tej intencji. Niech Zwycięstwo Jezusa stanie się naszym udziałem, niech Jezus żyje i króluje w naszych Rodzinach i w naszej Parafii!

W poniedziałek uroczystość św.Stanisława – biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski.

 

Zapraszam na Nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.30 w dni powszednie , w niedzielę na 17.15!

Msza św. z okazji I Komunii św. odbędzie się 15 maja 2022 r. o godz.10.00 ! Próby dzieci przed I Komunią św. odbędą się począwszy od jutra tj. 9 maja (poniedziałek) – poniedziałek ,wtorek, czwartek oraz piątek o godz.16.00!

Spowiedź dzieci komunijnych oraz rodziców zaplanowana jest na sobotę 14 maja 2022 roku na godz.9.00! Dzieci przynoszą ze sobą świece komunijne gdyż po spowiedzi odbędzie się Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych dla dzieci idących do I Komunii św. w obecności Rodziców i wspólna modlitwa!

Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę są naszą zbiórką miesięczną na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Zapraszamy na MIASTECZKO OJCOWSKIE w dniach 10-12 czerwca br. do Gubina na Stadion Miejski. Wydarzenie jest skierowane dla całych rodzin. Tematem będzie ojcostwo, które będzie się przewijało przez warsztaty, zabawy, występy muzyczne, konkursy, zawody, strefy artystyczne i akcji, nabożeństwa głównie pod wieczór itd. Więcej szczegółów nastronie:  https://ojcostwopowolaniem.pl/miasteczko/ i na plakacie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do udziału.

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy!

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1.Pyrzyński Michał ,stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze , ul. Przylep-Solidarności 6 oraz Niesyn Paulina , stanu wolnego, zamieszkała Boryń 4/3 - Czerwieńsk /ZAPOWIEDŹ 3/

2. Zadworny Andrzej Gracjan, stanu wolnego , zamieszkały w Kowarach , ul. Bema 1/5 oraz Borek Monika Anna, stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze, ul. Przylep-Kolista 6 /ZAPOWIEDŹ 3/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!