The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.04.17

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_wielkanoc.jpg

Przeżywamy w dniu dzisiejszym Niedzielę Zmartwychwstania Naszego Pana Jezusa Chrystusa! Trudna i złożona rzeczywistość w jakiej przyszło żyć i pracować, pandemia nie pozwalała nam na szersze i częste kontakty do pewnego momentu ,wojna w Ukrainie – niech więc czas przeżywania Tajemnicy Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa bedzie okazją do bardziej osobistego spotkania się ze Zbawicielem w Misterium Paschalnym! Dziękuję serdecznie za świadectwo Waszej wiary, pamięć i życzliwość.

 

Niech światło Wielkanocnego Poranka przenika całą naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą . Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem. ALLELUJA!

W II Dzień Świąt Wielkanocy (Poniedziałek Wielkanocny) Msze św. według porządku niedzielnego. 8.00, 10.30, 12.00, 18.00 ! Zapraszam do modlitwy! Taca będzie przeznaczona na potrzeby KUL-u.

W czwartek 21 kwietnia br. o godz.18.00 w Parafii św.Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze młodzież naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk Jego Ekscelencji ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego ! Módlmy się za tych młodych ludzi o Dary Ducha św. na drodze dojrzałości chrześcijańskiej ! Msza św. w czwartek w naszym kościele o godz. 9.00 w intencji Młodzieży! Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele w tym dniu nie bedzie!

Dnia 24 kwietnia 2022 r. w Niedzielę Miłosierdzia odbędzie się  44. Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy” (por. Mt 11,28). Wyjazdy organizują księża i katecheci ze szkół ponadpodstawowych. Zachęcam maturzystów z naszej Parafii !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny w cenie 8 zł oraz Gość Extra – Ojciec Pio w cenie 10 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech światło Wielkanocnego Poranka przenika całą naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą . Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem. ALLELUJA!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

 

Panie pobłogosław świat, daj zdrowie ciałom i pocieszenie

sercom. Chcesz byśmy się nie lękali. Ale nasza wiara jest

słaba i boimy się. Ale Ty, Panie, nie zostawiaj nas na łasce

burzy. Panie błogosław Nam wszystkim!