The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.03.06

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Rekolekcje Wielkopostne w naszej Wspólnocie Parafialnej rozpoczniemy w przyszłą II Niedzielę Wielkiego Postu ! Przewodnikiem tych ćwiczeń duchowych będzie ks. Mariusz Łuszczek – kapelan naszego Hospicjum oraz wikariusz Parafii Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze! Prośmy o dary Ducha Świętego dla naszego Rekolekcjonisty!

Za tydzień II Niedziela Wielkiego Postu – zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”!

 

Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania (grupa starsza oraz młodsza) będzie miała spotkanie w czasie rekolekcji w poniedziałek 14 marca br. o godz.16.30 w kościele !

Dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. na godz.12.00 w niedzielę 20 marca br.! Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami!

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowejpo Mszy św. o godz. 18.00! Ta Droga Krzyżowa będzie ofiarowana w intencji o trzeźwość w naszym narodzie, zmniejszenia spożycia alkoholu i wyzwolenie trwających w nałogu! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Dla dzieci i młodzieży Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 ! Zapraszam!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI Z KAZANIEM PASYJNYM! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

W zbliżającym się okresie wielkopostnym składamy jałmużną postną – ofiar za udzielone dyspenzy w ciągu roku!

Zapraszam ministrantów oraz kandydatów, tych którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu z klasy III oraz IV na spotkanie w sobotę na godz.10.30 do kościoła!

1% podatku – 100 procent serca to coroczna prośba Caritas naszej diecezji, by wspierać działania charytatywne i dobroczynne w postaci 1% podatków z naszych PITów. Zachęcamy , by wpisać KRS naszej Caritas (226818- podany na plakacie oraz stronie www.caritaszg.pl) . Warto , by te fundusze zostały na terenie naszej diecezji i wspierały liczne dzieła Caritas w ciągu całego roku.

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej! Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych !Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

 Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 8 zł , Gość Niedzielny-8 zł!Zachęcam !

To, co dzieje się dziś w Ukrainie, powinno być dla nas, chrześcijan, wyzwaniem i mobilizacją do jeszcze większego zaangażowania się w modlitwę o przywrócenie pokoju w ogarniętej wojną Ukrainie. Powinniśmy także, w miarę swoich możliwości, wspierać Ukrainę w jej materialnych potrzebach i wspierać tych, którzy przed wojną będą uciekać z Ukrainy! Trwajmy na modlitwie!  

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla nas Czasem Zadumy nad naszym życiem! Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz