The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.01.30

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego!

W środę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego . Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone są na potrzeby zakonów kontemplacyjnych! Bóg zapłać!

 

Obchody diecezjalne –ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO - Bp Tadeusz Lityński zaprasza wszystkie osoby i wspólnoty życia konsekrowanego, żeńskie i męskie, z całej diecezji, w dniu 5 lutego br. (sobota) do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie na spotkanie pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa”.Program został zamieszczony w gablocie przy wejściu do naszego kościoła oraz na stronie internetowej Parafii!

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:

- czwartek – przed Mszą św. od godz.17.00 czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne – Okazja do skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz.17.00!

- piątek – okazja do skorzystania do spowiedzi od godz.17.00!

- sobota – po Mszy św. o godz.18.00 – zmiana Tajemnic Różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi!

Chorych naszej Parafii odwiedzę w I piątek miesiąca w godzinach porannych!

Za tydzień – niedziela przed Światowym Dniem Chorego – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów! Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

Uwaga! Zwracam się z uprzejmą prośbą do młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania o złożenie indeksów przed Mszą św. w następną niedzielę ( tj. 6 lutego br.) i zajęcie miejsca w ławkach z przodu naszego kościoła ! Dziękuję !

W środę po Mszy św. wieczornej na godz.19.00 zapraszam chętnych do pomocy w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej ! Bóg zapłać

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych !Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

 

Zapraszam na Pielgrzymkę Autokarową „Włoskie Wakacje” połączoną z odpoczynkiem w dniach 18-28 lipca 2022 roku ! Koszt Pielgrzymki wynosi 2830 zł +opłaty w wysokości 150 Euro płatne w autokarze! Chętnych zapraszam!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 8 zł , Gość Niedzielny-8 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 5 zł ! Zachęcam !

 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

……………………………………………………………………KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

.....................................................................................................................

Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo,

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.

Św. Antoni z Padwy