The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.01.23

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Rok liturgiczny , którego centrum jest Pascha Pana, w wymiarze tygodniowym niedzielna Msza święta, opisany jest także błogosławionym życiem Matki Najświętszej i Świętych, którzy podobali się Bogu. Zachęcam do czytania w naszych rodzinach żywotów świętych Pańskich i świadomego wybierania imion chrześcijańskich do sakramentu chrztu i bierzmowania!

 

W dniu dzisiejszym w katedrze w Gorzowie Wlkp. odbywają się Diecezjalne Obchody 36. rocznicy śmierci Sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty. Wczoraj przypadła (22 stycznia) rocznica śmierci naszego Pasterza bpa Wilhelma- a my modlimy się o beatyfikację sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty jednocześnie pragnę przypomnieć o potrzebie informowania Kurii Biskupiej o łaskach otrzymanych za przyczyną Sługi Bożego !

Odwiedziny duszpasterskie – Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii . Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie za otwarte domy i serca, za wspólną modlitwę ; za serdeczność otwartość, za wspólne rozmowy dla tych Parafian , którzy przyjęli kapłana w domu , ale również dla tych , którzy przyszli na spotkania kolędowe do naszego kościoła . Niech Boże Błogosławieństwo pomaga nam wszystkim w codziennym odnajdywaniu sił do wiernej realizacji zadań życia codziennego w tym trudnym czasie pandemii. Dziękuję Wam Drodzy Parafianie za Piękne świadectwo tych spotkań! Za wszelkie dobro, ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, diecezji z racji wizyty duszpasterskiej składam serdeczne Bóg zapłać!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych !Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Zapraszam na Pielgrzymkę Autokarową „Włoskie Wakacje” połączoną z odpoczynkiem w dniach 18-28 lipca 2022 roku ! Koszt Pielgrzymki wynosi 2830 zł +opłaty w wysokości 150 Euro płatne w autokarze! Chętnych zapraszam!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 8 zł , Gość Niedzielny-8 zł ! Zachęcam !

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !


ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

.....................................................................................................................Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo,

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.Św. Antoni z Padwy