The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Intencje mszalne 2021.12.05

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Pragnę serdecznie podziękować Naszym Kochanym Parafianom za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej, Parafianom, którzy rozumieją potrzeby naszej świątyni i składają ofiary na kwiaty, na sprzątanie!  Bóg zapłać!

KOLĘDA - W tym roku co do tegorocznej kolędy nasi Parafianie będą mieli możliwość zaproszenia kapłana z wizytą duszpasterską  do swojego domu, mieszkania po wcześniejszym zgłoszeniu – otóż zaproszenia na kolędę zostały  wyłożone przy wejściu do naszego kościoła! Kto pragnie zaprosić kapłana po kolędzie i życzy sobie spotkania z kapłanem z Błogosławieństwem na cały rok (poświęcenie nowego domu, mieszkania)  może zgłosić za pomocą karty- zaproszenia do 20 grudnia br. 

 

Informacja o  odwiedzinach duszpasterskich poinformuję w czasie poświątecznym! Niech Bóg błogosławi naszym Rodzinom!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Parafialny Zespół Caritas w dniu dzisiejszym  przystepuje do Zbiórki Żywności w naszym kościele w ramach akcji " Ogólnopolskiej zbiórki żywności Caritas ". W kościele został wystawiony kosz na żywność! Za wszelkie dary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na stół wigilijny -  Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 7 zł,  duża – 20 zł. 

W sobotę o godz.10.30 zbiórka ministrantów i kandydatów do służby liturgicznej ołtarza  !

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela - 6zł , Gość Niedzielny-6 zł ! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

......................................................................................................................

Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo, 

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.

Św. Antoni z Padwy