The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.11.07

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Po Mszy św. o  godz. 12.00 spotkanie z Rodzicami dzieci z klas III , które przygotowują się do Sakramentu I Komunii św. !

Tegoroczny Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym odbędzie się w następną niedzielę 14 listopada. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na ten szczytny cel! Bóg zapłać! 

W Listopadzie – Modlitwy za Zmarłych z Wypominkami! W dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. godz.18.30! Zapraszamy! W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych! 

 

W czwartek Narodowe Święto Niepodległości – 103 rocznica odzyskania niepodległości . Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny w naszym kościele o godzinie 11.00 na Mszy św. ! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Przed Mszą św. o godz.10.30  modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych!  Mszy św. wieczornej  o godz. 18.00 nie będzie !  

Młodzież z klas VII przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. w poniedziałek na godz.18.00 , a po Mszy św. na spotkanie formacyjne! 

Młodzież z klas VIII przygotowującą się do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej zapraszam na Mszę św. na godz. 18.00 we czwartek , a po Mszy św. na spotkanie formacyjne ! 

W sobotę święto Pierwszych Męczenników Polski , patronów diecezji – odpust w Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu! 

W sobotę nie odbędzie się zbiórka ministrantów ! 

Przypominamy, że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców  i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te cztery nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. 

Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Zielonej Górze – Przylepie, a po niej spotkanie w salce na plebanii! CHRZTY ODBYWAJĄ SIĘ W 2 i 4 NIEDZIELĘ MIESIĄCA NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.00!


W dniach 20-21.11.2021 r. (sobota/niedziela) w Paradyżu odbędą się diecezjalne obchody Światowych Dni Młodzieży. Termin ten wyznaczył papież Franciszek i zaprasza wszystkie Kościoły lokalne do przeżycia tego spotkania. Hasłem tegorocznego ŚDM są słowa:  „Wstań. Ustanawiam cię świadkiem tego, co zobaczyłeś” (Dz 26, 16).   Do uczestnictwa w pełnym wymiarze dwóch dni zapraszamy przedstawicieli młodzieży ze wszystkich dekanatów (przynajmniej dwie osoby). Koszt noclegu to 50zł od osoby. Za zgłoszenie przedstawicieli dekanatów odpowiada dekanalny duszpasterz młodzieży. Natomiast na niedzielny koncert, Eucharystię i poczęstunek zapraszamy wszystkich chętnych. 

Zamiar uczestniczenia w krótszej lub dłuższej formie należy zgłosić poprzez formularz elektroniczny, dostępny tutaj: ŚDM 2021 - formularz zgłoszeniowy 


Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej ! 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela - 6zł , Gość Niedzielny-6 zł ! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

                                ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

......................................................................................................................

Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo, 

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.Św. Antoni z Padwy