The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.09.19

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz.12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci z klas III , które przystąpią w tym roku szkolnym i katechetycznym do Sakramentu I Komunii św. ! (Uroczystość I Komunii św. planowana jest na 15 maja 2021 r. w naszej Parafii! ) 

Zapraszamy wszystkich chętnych na Pielgrzymkę Róż Różańcowych do Rokitna w sobotę 2 października br. Zapisy u Pani Marii Plewy oraz w zakrystii! 

 

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

Diecezjalna Grupa Modlitewna Świętego Ojca Pio zaprasza serdecznie wszystkich Czcicieli św. Stygmatyka na uroczystości odpustowe pod przewodnictwem ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego – 23 września br. na godz. 18.30 do Parafii pw.  św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze! 

Młodzież z klas VII , która rozpoczyna przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. w poniedziałek na godz. 18.00 a po niej na spotkanie! Obecność obowiązkowa! 

Kurs przedmałżeński rozpocznie się w Parafii św. Józefa dnia 27 września br. o godz. 19.00! Chętnych zapraszam! 

Przygotowanie Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się w Parafii św.Urbana w Zielonej Górze w poniedziałek- 20 września br. o godz.19.00! 

Zapraszam ministrantów oraz kandydatów, tych którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu z klasy III oraz IV na spotkanie w sobotę na godz.10.00 do kościoła! 

Zapraszam mężczyzn naszej Parafii na Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Międzyrzecza, która odbędzie się w sobotę 25 września br.! Szczegóły na plakatach przy wejściu do naszej świątyni! 

Przypominamy, że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców  i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te cztery nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Zielonej Górze – Przylepie, a po niej spotkanie w salce na plebanii! CHRZTY ODBYWAJĄ SIĘ W 2 i 4 NIEDZIELĘ MIESIĄCA NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.00! 

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej ! 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela - 6zł , Gość Niedzielny-6 zł ! Mały Gość Niedzielny – 5 zł ! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

......................................................................................................................

Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo, 

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.