The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.07.04

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy XIV niedzielę zwykłą ! 

Pamiętajmy , że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny , a nie swobodny!

Pragnę serdecznie podziękować młodzieży , która we wtorek przyjęła Sakrament Bierzmowania za dar dla naszej Wspólnoty Parafialnej – Mszał Rzymski potrzebny do naszych spotkań z Jezusem na Eucharystii! Został on przyniesiony w darach ofiarowanych podczas Uroczystości Odpustowej naszej Parafii! Bóg zapłać! 

 

Nabożeństwa ku czci św. Antoniego – Patrona naszej Parafii – będziemy odprawiali w każdy I wtorek miesiąca po Mszy św.- rozpoczniemy – 6 lipca br. (wtorek) !  Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! 

Przypominamy, że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te cztery nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Zielonej Górze – Przylepie, a po niej spotkanie w salce na plebanii! CHRZTY ODBYWAJĄ SIĘ W 2 i 4 NIEDZIELĘ MIESIĄCA NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.00! 

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej !

Dziękuję wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie naszej świątyni:wrzucając je na tacę,  do skarbony lub wpłacając na konto parafii.

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela  , Gość Niedzielny ! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

 

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1.Bazylewicz Wojciech, stanu wolnego, zamieszkały w Zielonej Górze  oraz Felisiak Agnieszka , stanu wolnego, zamieszkała w zielonej Górze, ul. Przylep-Lotnicza 8   /ZAPOWIEDŹ /2/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osób – proszę by w sumieniu zgłosić o tym  w Biurze Parafialnym Parafii św.Antoniego!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

......................................................................................................................

Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo, 

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.