The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.06.27

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy XIII niedzielę zwykłą ! 

Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe – w niedzielę o godz.17.30 , a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00! 

Młodzież z klas ósmych przyjmie  Sakrament Bierzmowania dnia 29 czerwca (wtorek) br. o godz.18.00 w kościele Ducha Świętego w Zielonej Górze. Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży udzieli J.E. Ks.Biskup Tadeusz Lityński!  Módlmy się o dary Ducha św. dla naszej młodzieży!

 

Msza św. we wtorek 29 czerwca br. - Św. Apostołów Piotra i Pawła -w naszym kosciele -   zostanie odprawiona o godz. 9.00 ze względu na Uroczystość Bierzmowania naszej młodzieży! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! 

W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca! 

W I czwartek miesiąca przed Mszą św. od godz.17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania  z Sakramentu Pojednania od godz.17.00! 

W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz.17.00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie !Zapraszam do wspólnej modlitwy! 

Zwracam się z  uprzejmą prośbą do rodzin naszej parafii o zgłoszenie  swoich chorych , których odwiedzę w I piątek miesiaca w godzinach  porannych! Proszę o informację do czwartku ! 

W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz.18.00 – zmiana Tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi! 

Dzisiaj pragnę poinformować , że Nabożeństwa ku czci św. Antoniego – Patrona naszej Parafii – będziemy odprawiali w każdy I wtorek miesiąca po Mszy św.- rozpoczniemy – 6 lipca br. (wtorek) !  Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! 

Przypominamy, że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te cztery nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Zielonej Górze – Przylepie, a po niej spotkanie w salce na plebanii! CHRZTY ODBYWAJĄ SIĘ W 2 i 4 NIEDZIELĘ MIESIĄCA NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.00! 

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej !

 Dziękuję wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie naszej świątyni wrzucając je na tacę,  do skarbony lub wpłacając na konto parafii.

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela  , Gość Niedzielny ! Zachęcam ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim Pan błogosławi !

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1.Bazylewicz Wojciech, stanu wolnego, zamieszkały w Zielonej Górze  oraz Felisiak Agnieszka , stanu wolnego, zamieszkała w zielonej Górze, ul. Przylep-Lotnicza 8   /ZAPOWIEDŹ 1/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osób – proszę by w sumieniu zgłosić o tym  w Biurze Parafialnym Parafii św.Antoniego!

                     

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

......................................................................................................................


Nie sądź i nie karć człowieka błądzącego surowo, 

lecz łagodnie.

Gdybyś chciał ratować człowieka ugrzęzłego w bagnie,

to byś go nie wpychał głębiej, ale podnosił.


Św. Antoni z Padwy